RCWS-18MR Reversible Ratcheting Wrench Sets, Combination, 18 Pieces, Metric
Model: UAW640
Mfr. No.: 700373
Colour, sizing or style depicted in some photos may not be exactly as described.
Please check your product description carefully before placing your order.
Sold as: Each
Includes
  • 7 mm
  • 8 mm
  • 9 mm
  • 10 mm
  • 11 mm
  • 12 mm
  • 13 mm
  • 14 mm
  • 15 mm
  • 16 mm
  • 17 mm
  • 18 mm
  • 19 mm
  • 20 mm
  • 21 mm
  • 22 mm
  • 23 mm
  • 24 mm